Opis nieruchomości
Nowa oferta domu w Lędzinach Zamościu o powierzchni 172 mkw, na wspaniałej dużej działce.
Dom o prostej konstrucji chałupy z zadaszonym drewnianym tarasem, z pięknym , zagospodarowanym ogrodem , garażem wolnostojącym dwustanowiskowym o powierzchni 47 mkw .
Dom w bardzo dobrym standardzie ,wybudowany w roku 2002. W międzyczasie wymieniono kuchnię na nową w zabudowie, wyremontowano łazienkę na parterze. Bardzo dobrej jakości podłogi, schody, kafle w salonie. W domu instalacja alarmowa, monitoring, rolety zewnętrzne z napędem elektryczny. Ogrodzenie panelowe, brama garażowa i wjazdowa na posesje z nowymi napędem elektrycznym.
Ogrzewanie gazem , piec dwufunkcyjny szedzkiej firmy Brojte. Koszt roczny ogrzewania rzędu 5000 zł.
Rozkład:
PARTER:
-salon z kominkiem ,
-kuchnia
-łazienka z kabina prysznicowa
-pokój - gabinet
-spizarka
- wiatrołap
I PIĘTRO
- 4 sypialnie,
-łazienka
-kotłownia
-garderoba
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.